ТВІЙ ГАЗЗБУТ

Публікуємо актуальну версію типового договору постачання природного газу побутовим споживачам із змінами, внесеними згідно з постановою НКРЕКП від 07.04.21 №572.

Типовий Договір постачання природного газу побутовим споживачам (далі - Договір), який укладається між ТОВ «Хмельницькгаз Збут» та споживачами природного газу є публічним і регламентує порядок та умови постачання природного газу Споживачу як товарної продукції Постачальником (ТОВ «Хмельницькгаз Збут»).

Договір постачання природного газу є договором приєднання, що укладається на невизначений строк шляхом приєднання Споживача до умов Договору. Фактом згоди Споживача про приєднання до умов Договору є отримання Постачальником поданої Споживачем заяви-приєднання. Бланк заяви-приєднання з інформаційним листом споживачам надається відділами реалізації ТОВ «Хмельницькгаз Збут» та його управліннями реалізації. 

Послуга, що надається газопостачальним підприємством ТОВ «Хмельницькгаз Збут» - постачання природного газу побутовому споживачеві.

Типовий договір постачання природного газу зі змінами від 07.04.2021
Заява-приєднання зі змінами від 07.04.2021
Сплатити за газ