ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0382 686 504

Контакт-центр0382 686 504

31.03.2021 / 09:18

Учасники акції "Твоя енергонезалежність" повинні передати показники лічильника до 5 квітня

31 березня спливає останній день дії спеціального тарифу ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ від ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Для підбиття підсумків акції і здійснення остаточного розрахунку з її учасниками важливо, аби всі хто брав участь в акції до 5 квітня передали показники лічильників станом на 01.04.2021 року

До уваги учаників акції "Твоя Енергонезалежність"

До уваги учаників акції "Твоя Енергонезалежність"
ФОТО: ТОВ "Хмельницькгаз Збут"

Для чого це потрібно?

  • Якщо ви використали стільки ж газу, скільки придбали – вітаємо, ви ідеально плануєте! Ні вам, ні нам не потрібно робити додаткових розрахунків.
  • Якщо ви використали придбаний газ раніше, ніж закінчився строк дії тарифу, то за використаний понад цей обсяг газ потрібно сплатити за поточною ціною тарифу «Стабільний».
  • Якщо ви не використали весь обсяг придбаного газу, то ми повернемо вам залишок коштів, або зарахуємо як оплату за наступний період. Ви самі обираєте зручний для вас варіант.

Після підбиття підсумків ми повідомимо скільки коштів вдалося заощадити учасникам акції завдяки тарифу ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ.

Документи на операції із залишком коштів можна завантажити нижче. Їх потрібно надіслати на е-пошту ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» info@kmgaszbut.104.ua або ж за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 32, другий поверх.

Нагадаємо, аби заощадити взимку, 2530 клієнтів компанії підписалися на другий сезон акції «Твоя енергонезалежність». У середньому кожен з них замовив майже по тисячу кубометрів блакитного палива. Завдяки вигідній пропозиції усі охочі могли придбати необмежений запас газу на холоди за ціною від 4,49 до 5,49 грн за кубометр.

Бути нашим клієнтом – вигідно та зручно. Дякуємо, що обираєте нас!

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного