ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0382 686 504

Контакт-центр0382 686 504

10.01.2016 / 16:21

Як правильно заповнити квитанцію

Правильно заповнена квитанція дозволить вам легко перевірити коректність проведених нарахувань. І ви матимете абсолютно прозору картину своїх взаємин з постачальником послуг. Щоб зекономити ваш час при заповненні квитанції про оплату за газ ми пропонуємо вам ознайомитися з покроковою інструкцією заповнення квитанції. Починаючи з 01 липня 2015 року, оплата вартості послуг з газопостачання здійснюється на поточний рахунок із спеціальним режимом використання постачальника природного газу - ТОВ "Хмельницькгаз збут".

Правильно заповнена квитанція дозволить вам легко перевірити коректність проведених нарахувань.

Правильно заповнена квитанція дозволить вам легко перевірити коректність проведених нарахувань.
ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

 Завантажити рахунок на оплату за газ можна в  "Особистому кабінеті"  на сайті 104.ua

Обсяг використаного споживачем природного газу та розмір плати за нього розраховується кожен місяць (за період з 1 числа минулого місяця до 1 числа поточного місяця). Платити за послуги з газопостачання також необхідно щомісяця.

Платіжний документ формується таким чином:

  • за відсутності приладу обліку (лічильника) нарахування за місяць проводятьсяза нормами споживання. Інформацію про актуальні норми споживання можна переглянути у розділі "Норми споживання"
  • за наявності приладу обліку (лічильника) - за показаннями лічильника. 

Щоб точно визначити обсяг газу, використаного впродовж повного календарного місяця, споживачам, які мають встановлені лічильники, необхідно щомісяця, станом на 1-ше число, фіксувати дані свого приладу та впродовж наступних 5-ти днів  передавати дані до газового господарства. Про способи передачі показань лічильника читайте у розділі   "Як передати показання лічильника"

Якщо у газової компанії відсутні показання лічильника, зафіксовані станом на 1-ше число, то обсяг спожитого блакитного палива газорозподільне підприємство здійснює   розрахунковим методом, відповідно до груп споживання, які затверджені  Кодексом газорозподільних мереж.

Натомість, раз у півроку контролер газового господарства проводить контрольне зняття показань  лічильника, аби перевірити правильність внесених даних споживачем. У випадку відхилення в сторону збільшення  або зменшення показників на лічильнику від показників, які відображені у квитанції, проводиться коригування відповідно до фактичного показника лічильника.