ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0382 686 504

Контакт-центр0382 686 504

08.01.2016 / 15:00

Як зареєструвати Особистий кабінет споживача

З 18 листопада 2015 року на сайті 104.ua для споживачів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» з'явилася нова послуга - Особистий кабінет. Нині уже близько 7 тисяч подолян успішно користуються сучасним сервісом, адже використовувати он-лайн кабінет можуть усі споживачі–фізичні особи, які використовують газ на побутові потреби або приватні підприємці, на чиє ім'я відкрито особовий рахунок. Реєстрація займе всього декілька хвилин, але споживачі природного газу зможуть контролювати свій особовий рахунок, не виходячи з дому.

Користуватись послугами Особистого  кабінету споживача - зручно, вигідно, оперативно

Користуватись послугами Особистого кабінету споживача - зручно, вигідно, оперативно

В Особистому кабінеті клієнти газового господарства можуть подати  показання лічильника, переглянути історію розрахунків, заплатити за спожитий газ, а також дізнатися ціну природного газу. Окрім того, в режимі он-лайн можна надіслати запитання, залишити відгук чи записатися на прийом до керівників ПАТ «Хмельницькгаз», ТОВ «Хмельницькгаз Збут» та районних управлінь газового господарства. Всі звернення скеровуються до Контакт-центру, який надає необхідну інформацію.

Щоб скористатися послугами Особистого кабінету, необхідно  зареєструватися. Процедура займе всього кілька хвилин. На сайті  104.ua  можна знайти детальну інструкцію, як це зробити. На один обліковий запис можна підключити до 25 Особових рахунків. 

Для того щоб зареєструватися в Особистому кабінеті, необхідно знати номер свого Особового рахунку та  суму останнньої проплати, яку клієнт заплатив за газопостачання, або номер лічильника. Процедура реєстрації займає лічені хвилини. Про те, як зареєструватись - детальніше  тут

Якщо при реєстрації у вас виникнуть проблеми - надсилайте лист в службу технічної підтримки  support@104.ua 

Переваги Особистого кабінету для споживача:

1. ЗРУЧНІСТЬ.

Кожен клієнт-споживач природного газу, зареєструвавшись в Особистому кабінеті, отримує можливість оплачувати за газ, не виходячи із дому. Щомісячні візити у каси і трата часу у довгих чергах стануть непотрібними.  

2.БЕЗПЕКА

Обрані платіжні системи дозволяють здійснити оплату за газопостачання за міжнародними стандартами безпеки та гарантують високий рівень захисту персональних даних користувачів.

3. ПРОЗОРІСТЬ

Чимало непорозумінь із компанією у споживачів виникає через нарахування оплат. З відкриттям Особистого кабінету - кожен споживач має змогу повністю керувати своїм Особовим рахунком та стежити за хронологією проплат, вносити фактичні показання лічильника 

Особистий кабінет дозволить споживачам слідкувати за своїм рахунком та самостійно облікувати використання блакитного палива.

 

Стати клієнтом Змінити тариф